Rahim Kanseri
11 Mart 2012
Beyin Kanseri Belirtileri
11 Mart 2012

Ne zaman bilinçleneceğiz bilemem ama gidilen yol doğru yol olduğuna inanmaya başladım. Çünkü tüketici bilinçlenmediği sürece, kontrolsüz, düzmece ve sahte ürünlerle her yıl birilerinin cepleri dolacak. Çünkü toplumsal olarak özelikle zayıflama konusunda çok daha zaafı olan insanlarız. Konusunda bilgisi olmayan ister doktor olur ister herbalistler olur yada diyet uzmanları olur insanları yanlış yola sapmaları için çoğu zaman bilinçsizce tanıtım ve yayınlarla insanları hayalleri, umutlarını alıyorlar.

nedense her sene bir bitkiyi popüler edip insanların hem umutlarını hemde paralarını alıyorlar. Bu senede altın çilek moda olmuş gerçekten altın çilek bilindiği gibi ayda 7-8 kiolo zayıflatıyor mu ? Bunun  ne kadar doğru olduğunu kullanıcının ne kadar araştırma yapıldığını doğrusu anlamaktan güçlük çekiyorum Ben yaklaşık 22 senedir bitkilerler uğraşıyorum son 12 yıldır her yıl bir ürünü moda haline getiriyorlar  ilk önce ısırgan tohumu, (kanseri tamamen yok ediyor) dediler, sonra kombo çayı, ardında yeşil çay, lahana hapı lahana çorbası, elma krom, lida (seda sayanın köşeyi döndüğü ve itihalatçı firma sahibinin  2 ay içinde 12.000 dönümlük çiftlik sahibi yaptığı Maurers, biber hapı hapı)   gibi sayısını bile saymaktan güçlük çektiğim ürünlerle insanları kandırarak paradan daha önemlisi güveni yok ediyorlar. Sanki tüm bunlar yeni çıkmış ve bir anda istenilen kiloya getirecekmiş gibi görmek hem kendimizi kandırıyoruz hemde birilerinin tezgahına  gelerek paranızdan olacaksınız

Peki ne oldu da iki yıl içinde bu kadar zayıflama ilacı geldi denendi faydası göremediler ki ! başka  ilaçlar deneniyor, dorusu anlamaktan güçlük çekiyorum. Ey tüketici artık uyanın bunlar hepsi para düzeni her yıl birileri bir bir firma ile anlaşıyorlar (özelikle çin)  ürün yaptırıyorlar sonrada tv, gazete, internet  gibi yayınlarla insanların gözüne gözüne sokacak şekilde yayın ve reklam yapıyorlar yetmiyormuş gibi Hipokrat yemini etmiş bazı dürüst olmayan doktorlarda bu gaza gelerek  ciddi paralar karşılığında ünvanlarını kullanarak insanların umutları paraları ve hayalleri ile oynuyorlar uyanın buna müsade etmeyin.Tüm bunların hepsine asla inanmayın.

Örneğin altın çilek evet besleyici özeliği var daha doğrusu lif değeri  maddesi yoğun olduğu için uzun zaman acıkmayı geciktiriyor. Bunu aynısı doğal buğday ve keten tohumlarını kırıklarıda anyı işi görür.Faydası yok mu elbete var ama bunu bir numaralı zayıflama ilacı olarak  görüp bu şekilde algılamak çok yanlış. Bende üreticiyim, aslında bu tür durumlarda istersem fırsatçık derim aynı ürünü üretebilirim ama bu bir vicdan meselesi .Benim vicdanım kabul etmez. Ayrıca şimdi piyasada bulunan   tüm altın çilek tablet ,kapsül ve çayı kesinlikle doru değildir. Çünkü altın çilek kurusu pahalı bir bikti ama bu kadar talebi karşılaması mümkün değil. İnanmıyorsanız  rastgele piyasada bir altın çilek ürününü alın ister analiz yapın ister görsel olarak bakın kesinlikle bana hak vereceksiniz.

Bu konuda Başbakanımızın da bayağı bir tanıtımı oldu bir altın çilek aldı herkes altın çileği saldırdı siz siz olujn bunca deneyemilerim oldu size sadece bir tavsiyede bulunmak isterim .İster altın çilek olur ister yeşil çay olur herhangi bir doğal ürün hiç bir zaman kısa sürede mucize gerçekleştirmez Ancak destek olarak alına bilir . Zayılamak için en ideal olan yöntem metabolizmanın düzgün ve devamlı çalışmasıdır.

Peki Ne Nasıl Sağlıklı Zayıflanır?

Öncelikle beslenme alışkanlığımız düzene koymalıyız her zaman 3 öğün beslenerek yaşamaya alışın. Atalarımız neden günde 3 öğün alıyorlar çünkü yenilen besinler ortalama 1 saate sindiriliyor ve enzimlere parçalanıyor, geri kalan saatlerde vücut yavaş yavaş  açıktır ve metabolizma daha hızlı çalışır buda yemek yerine  daha fazla yağ yakma demektir.

Düzenli spor yapmak, destek olarak yeşil çay ,kakule, rezene, biberiye, civanperçemi, hodan çiçeği, bitkilerini çay şeklinde demleyip içmek bağırsakları düzenlemek için  her sabah keten tohumu çorbası (bir kupa kaynamış sıcak suya iki yemek kaşığı kırılmış keten tohumu bir çay kaşığı elma sirkesi), kayısı ve ılık su ödemi atmak için yeşil çay ,zencefil, kuşburnu, tarçın, kişniş, sarı yoğurt otu, kayışkıran gibi bitkilerden faydalanabilirsiniz. Evde kolaylıkla yapalaeğiniz önlemlerle  hem sağlılı zayıflayacaksınız hemde paranız cebinizde kalır.

Hırsınız Sağlığınızı bozmasın…..

6 Comments

 1. Mustafa Hasir dedi ki:

  Kizimin kafasinda MENINGIOM tesbit edildi, beyin cerrahlari ameliyat diyorlar…Bas dönmesi sikayetiyle doktora gitmisti, MRT yapildi ve 2,5 cm büyüklügünde (ceviz kadar) MENINGEOM oldugu söylendi….Acaba ameliyat olmadan bu tümör yok edilebilir mi diye sormak istiyorum……Yapilan kan muayenelerinde her sey normal…Hormonel hicbir anormallik yok…Kizimin 9 aylik bir bebegi var ve hala emziriyor….cevap verirseniz sevinirim, tesekkürler..

 2. coşkun can dedi ki:

  merhaba hocam babam mide kanseri doktor ameliyat yaptı ama tümör ,uru alamadı büyük olduğundan şu anda hic birşey yiyemiyor karnından mama veriyorlar bunun tedavisi için babama önerebileceğiniz yöntem varmı hocam slm

 3. Leyla Acar dedi ki:

  vulva tümörü hakinda bilginize ve tavsiyelerinize ihtiyacim var

 4. murat doğru dedi ki:

  merhaba hocam sağ bacağımda yaygın hemangıom var. embolizasyon veya ameliyat yapılamıyormuş. hareket ettikten sonra bacakta ağrı yapıyorlar. önerebileceğiniz bir yöntem var mı? teşekkür ederim.

 5. serdar dedi ki:

  merhaba hocam.. bende hidrosel hastalığı var.doktorlar şuan için ameliyata gerek olmadığını söylediler.yaklaşık 7 aydır aynı boyutta şişlik..tabiki yinede rahatsızlık veriyor.bunun tedavisi için önerebileceğiniz bi yöntem varmı?teşekkür ederim

 6. ceyda KARA dedi ki:

  Gerçekten doğru konulara değinmişsiniz altın çilek yaş iken yiyerdik hiçte kilo vermedim şimdi her yerde altın çilek deyip duruyorlar en iyisi dediğiniz yöntemi demek ve yavaş yavaş kilo vermek .Ayrıca dürüt davranarak bu konuda yabancılık çeken tüketicileride uyradığınız için size teşekür ederim saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir