Bu Sitede Kesinlikle Ürün Satışı  ve Ürün Reklamı Yoktur.

Gerek tanıtım yazısında gerek makale içinde, öncelikle doktor olmadığımı, kesinlikle doktor görevlerini üstlenerek hiçbir şekilde hastaları veya diğer hasta gruplarını  muayyene etmediğimi, tanı  koymadığımı, ameliyat etmediğimi veya başka bir medikal hastane ve benzeri sağlık kurumlarına referans göstererek hastanın üzerinde etki bırakmadığımı, belirtmek istiyorum.

Amacım, yaptığım araştırmalar ve çalışmalar sonucunda edindiğim veya  bundan sonra edineceğim bilgileri insanlarla paylaşmaktır. Vereceğim bilgileri asla para karşılığında vermiyorum. Yani bu sitede ne ürün satışı var ne reklam var nede bilgi satışı, tamamı ücretsizdir. Tüm bilgilerimi isteyen herkese ücretsiz olarak  payşamayı hedeflemekteyim.   Dolayısı ile benimle irtibata geçmek isteyen, tavsiyelerim den faydalanmak isteyen herkesin bu konuyu iyi analiz yapmaları gerekmektedir.  Doktor tedavisine ek veya doktotırunuzun izni ile destek olarak almak istediğiniz  gıda destekli ürünleri ,bitkileri,bitki özlerinin yasal olarak çalışan tüm aktarlara da veya Eczanelerden alabilirsiniz. Tercih tamamen size aittir.

Bu sitede ürün satışı,pazarlaması ve reklamı  yoktur.


ÖNEMLİ NOT: Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar yalnızca tavsiye niteliğinde olup tedavi yönteminizi tespit etmek ya da değiştirmeye amacı taşımamaktadır. Sitemizdeki bilgileri yanlış anlamak, bilgilerin güncelliğini yitirmesi ve buna bağlı olarak doğabilecek olası mağduriyetlerden sitemiz yasal olarak hiçbir sorumluluk altında değildir. Tam bir teşhis ve tedavi için hasta ile doktorunuzun yüz yüze gelmesi gerekir. Bu sitede bulunan bilgileri kullanmadan doğan sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Siteyi kullanan herkes, işbu şartların yanı sıra kullanım koşulları ve gizlilik Sözleşmesi metinlerimizi okumuş kabul etmiş sayılır.

Herkese bol sağlık dileklerimle

Saygılarımla

Erdoğan TEPELİ

05332349044

Erdoğan Tepeli Logo