Bu Sitede Ürün satışı ve Reklamı Kesinlikle Yoktur…

         Gerek tanıtım yazısında gerek makale içinde, öncelikle doktor olmadığımı, kesinlikle doktor görevlerini üstlenerek hiçbir şekilde hastaları veya diğer hasta gruplarını  muayyene etmediğimi, tanı  koymadığımı, ameliyat etmediğimi veya başka bir medikal hastane ve benzeri sağlık kurumlarına referans göstererek hastanın üzerinde etki bırakmadığımı, belirtmek istiyorum. Amacım, benden destek isteyen herkese ücretsiz olarak şimdiye kadar yaptığım araştırma ve çalışmalarım sonucunda edindiğim bilgileri ve kullandığım yöntemleri paylaşmak, olmuştur.  Dolayısı ile benimle irtibata geçmek isteyen, destek veya tavsiyelerim den faydalanmak isteyen herkesin bu konuyu iyi bilmelidirler.  Hastalıkta kullanılan bitkisel gıda destekli ürünleri yasal olarak çalışan tüm aktarlara da veya Eczanelerden alabilirsiniz. Tercih tamamen size aittir.

www.herbalisterdogantepeli.com adlı internet sitemde ,kesinlikle ürün bulunmamaktadır. Ayrıca hiç bir şekilde tedaviedici , iyileştirici manasında ialç veya ürün bulunmamaktadır. Tanı koyma  ve bu tanıma göre tedavi ve ilaç kullanımı sadece doktora aitir. Bizler (Herbalistler) doktor ve eczacı değiliz hele hele medikal ilaçlardan bilgisi olmayan bizler kesinlikle farklı anlamlarda ve yanlış yönlemlerden kesinlikle kaçmalıyız. Aksi durumda telafi mümkün  olmayan sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz.

İşbu sitemde Kesinlikle ilaç yerine geçen, ilaç olarak çağrışımı veya reklamı yapılan hiçbir ürün bulunmamaktadır. Dolayısı ile olmayan bir ürünün satışıda yapılmamaktadır.


ÖNEMLİ NOT: Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar yalnızca tavsiye niteliğinde olup tedavi yönteminizi tespit etmek ya da değiştirmeye amacı taşımamaktadır. Sitemizdeki bilgileri yanlış anlamak, bilgilerin güncelliğini yitirmesi ve buna bağlı olarak doğabilecek olası mağduriyetlerden sitemiz yasal olarak hiçbir sorumluluk altında değildir. Tam bir teşhis ve tedavi için hasta ile doktorunuzun yüz yüze gelmesi gerekir. Bu sitede bulunan bilgileri kullanmadan doğan sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Siteyi kullanan herkes, işbu şartların yanı sıra kullanım koşulları ve gizlilik  Sözleşmesi metinlerimizi okumuş kabul etmiş sayılır.


Saygılarımla

Herbalist

Bitki ve Bitki Özleri Uzmanı

Erdoğan TEPELİ

Erdoğan Tepeli Logo