Oto immun Sistemi Nedir ?
18 Nisan 2012
KOLON KANSERİ
19 Nisan 2012
Hepsini göster

Bitkisel Destek

Değerli okuyucularım,

Amacım, yaptığım çalışmalar sonucunda faydalı olduğuna inandığım ve bu bilgileri ihtiyacı olan herkesle paylaşmak olduğunu bilmenizi isterim. Ancak değişen yasalar gereği yasak olan bazı terimlerin sakıncalı olduğunu dolayısı ile bu yazıların makaleden çıkarılması gerektiğini bana bildirilmiştir.  Yasalara saygılı olma çerçevesinde çıkması gereken yazıları silmek durumundayım. Bu yüzden öncelikle bana yaptığım işe ve uygulamalarıma güvenen ve benim olduğu gibi sizlerinde yeni yasaya saygı duyacağınıza inanıyorum. Bu yüzden silinen bazı yazılar nedeni ile öncelikle siz değerli okuyucularım ve takipçilerimden özür diliyorum.

Bakın size bir örnek vermek istiyorum. Hepimizin anneleri, abları veya eşleri, yani genelde bayanlar evde mutfakta yemekler yaparlar. O halde şöyle düşünmek lazım, yemek yapan annelerimiz ve ablalarımız, eşlerimiz hepsi aşçı değiller o halde yemek yapamazlar! Çünkü yemek yapmak bir aşçının görevidir, her yemek yapıldığında tuzu, suyu ve diğer gıdaların karışımı çok önemlidir, bunlardan yapılan bir hata zehirlenmelere ve hatta ölümlere kadar götürebilir. O zaman evde yemek yapmak yasak devlet hepimizin evine birer aşçı göndersin yemeklerimi onlar yapsınlar.

Bugün herkesin bildiği ve halkın yarısından fazlası kullandığı kantaron bitkisinde çıkan yağın  yanık ve yara  ,ravent kökünün şekere,çoban çökertenin damar tıkanıklığına iyi geldiğini her biliyor ve uyguluyor o halde hepsine ceza ve hapse atmak lazım. Sorunu çözer mi bilmiyorum ama bilgi hapis edilemez elimde gelinceye kadar yasalar saygılı hukuk çerçevesinde bildiklerimi ihtiyacı olan herkes ile paylaşmaya devam edeceğim.  Demek istediğim elbette doktor değilim zaten doktor unvanını almak için bir çabam da yok herkes bildiği işi yaparsa sorun kalmaz. Amaç İnsanlara faydalı olmak başka bir derdim yok. Sadece yaptığım işe ve emeğe saygı istiyorum.

Tüm dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde doğal yapısı gereği çok zengin bitki örtüsü mevcuttur. Zengin olan Allahın insanlara armağan ettiği ekmek su oksijen kadar gerekli olan bu bitkileri insanlarla buluşturmak kadar güzel bir çalışma olamaz.Bizlerin görevi bunları araştırmak zamanında ve daha bilinçli bir şekilde insanlarla paylaşmaktır.  Herbalistlik bitki bilimcisi, bitkilerin nerde yetiştiğini nasıl kullanıldığı bilen kişidir. Bunları yapıptta bir soruna çözüm destek vermişse yani kullanan memnunsa sorun yoktur. Yoksa hazır raf üstünde hiçbir şekilde ürünüm yoktur. Kesinlikle ürün tanıtımını da yapmıyorum.

Benimde yaptığım iş aynı, zaten kullandığımız ya da tavsiyede bulunduğun bitkiler hayvansal gıdalar Tarım bakanlığının kullanımlarında herhangi bir sorun olmadığı ürünlerden oluşuyor. Ayrıca hiç kimseye zorla al kullan veya şunu yapmak zorundasın diye bir kaidede yok. Benimle görüşme yapan insanlar inanırlarsa yaptığım çalışmalarda ikna olurlarsa uyarlar inanmadığı durumda tavsiyelerime uymazlar hayatlarına deva ederler.

Aksine Gerek tanıtım yazısında gerek makale içinde Öncelikle doktor olmadığımı, kesinlikle doktor görevlerini üstlenerek hiçbir şekilde hastaları veya diğer hasta gruplarını  muayyene etmediğimi, tanı  koymadığımı, ameliyat etmediğimi veya başka bir medikal hastane ve benzeri saplık kurumlarına referans göstererek hastanın üzerinde etki bırakmadığımı belirtmek istiyorum. Amacım, benden destek isteyen herkese ücretsiz olarak şimdiye kadar yaptığım araştırma ve çalışmalarım sonucunda edindiğim bilgileri ve kullandığım yöntemleri paylaşmak, olmuştur.  Dolayısı ile benimle irtibata geçmek isteyen, destek veya tavsiyelerim den faydalanmak isteyen herkesin bu konuyu iyi bilmelidirler.  Hastalıkta kullanılan bitkisel gıda destekli ürünleri yasal olarak çalışan tüm aktarlara da veya Eczanelerden alabilirsiniz. Tercih tamamen size aittir.

Sonuç olarak, bana güvenen, bilgilerimden, yaptığım çalışmalarımdan faydalanmak isteyen herkes, bitkisel droglar, bitki özleri, günlük yaşantımızda kullandığımız bitkisel ürünler hakkında bilgi almak isterseniz veya doktorunuza danışarak tedavinize destek olarak kullanmak istediğiniz preparatlar hakkında bilgi ve tavsiye almak isterseniz telefonla bana ulaşabilirsiniz.

Herkese bol sağlık dileklerimle

Saygılarımla

Herbalist

Erdoğan TEPELİ

05332349044

icerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir