Misyonum

Herbalist Erdoğan TEPELİ

 Herbalist Erdoğan TEPELİ olarak misyonum, toplumun yaşam kalitesini yükseltmesinde kendi çabalarım ve araştırmalarımın sonucunda edindiğim bilgileri insanlara sunmaktır. Doğal  destek amaçlı olarak   insanlarımızın sağlıklarına ve gelişimine katkı sağlamak üzere; Koruyucu   sağlık hizmetlerini, doğal destek ürünleri hakkında  edindiğim bilgileri ihtiyacı  olanlara ve merak edenlere  sade ,yalın, anlaşır bir şekilde ulaştırmaktır.

Vizyonum

Doğayı Araştırırken
(Muş -Bingöl Yaylaları)

Herbalist Erdoğan TEPELİ olarak; Gerek tanıtım yazısında gerek makale içinde

öncelikle doktor olmadığımı, kesinlikle doktor görevlerini üstlenerek hiçbir şekilde hastaları veya diğer hasta gruplarını  muayyene etmediğimi, tanıve teşhiş  koymadığımı, ameliyat etmediğimi veya başka bir medikal hastane ve benzeri sağlık kurumlarına referans göstererek hastanın üzerinde etki bırakmadığımı, belirtmek istiyorum. Amacım, benden destek isteyen herkese ücretsiz olarak şimdiye kadar yaptığım araştırma ve çalışmalarım sonucunda edindiğim bilgileri ve kullandığım yöntemleri paylaşmak, olmuştur.  Dolayısı ile benimle irtibata geçmek isteyen, destek veya tavsiyelerim den faydalanmak isteyen herkesin bu konuyu iyi bilmelidirler.  Hastalıkta kullanılan bitkisel gıda destekli ürünleri yasal olarak çalışan tüm aktarlara da veya Eczanelerden alabilirsiniz. Tercih tamamen size aittir.

 

“İlmin üzerinde unvan ve rütbe y-oktur. Aslolan insanlığın hizmetinde olmak ve insanlığa faydalar sunabilmektir.Bir insana yapılabilecek en büyük iyilik ise, onu sağlığına kavuşturmaktır..”

Herbalist &Araştırmacı

Erdoğan TEPELİ

Şifalı Bitki ve Bitki Özleri Uzmanı

05332349044

Erdoğan Tepeli Logo